HAIR TALK
 

  

REVOLUČNÍ TECHNOLOGIE V PRODLUŽOVÁNÍ VLASŮ.

 

Technologie HAIR TALK je žhavá novinka německé firmy Arcos a výhradní zastoupení v České republice má firma HAIR TALK Extensions ze Slovenské republiky.

Tato velmi jednoduchá technika šetří čas klientce a splňuje všechny požadavky pro hustotu a délku vlasů. Moderní dáma dnešní doby vystupuje vždy perfektně upravená od hlavy až k patě. Vystupování mediálních hvězd s nádhernými vlasy udávají dokonalý image každé osobnosti. Tento trend nabývá významu i pro každodenní komunikaci ve společnosti.

Pohledem na dnešní vlasovou módu zjistíme, že jsou ženy, které jsou spokojené s vlasy krátkými s perfektně vytvořeným střihem. Ale v některých případech dojde ke ztrátě hustoty vlasů, některým nedorůstají do požadované délky, nebo potřebuje klientka doplnit určité partie do požadovaného střihu.

ŘEŠENÍ !!!!! pro zahuštění a prodloužení vlasů máme nyní technologií HAIR TALK Extensions.Hair

Za PÁR MINUT můžete mít vysněný účes.

Talk je metoda, při které nepoužíváme škodlivé natahování vlastních vlasů, uchycení skoro není hmatatelné dotykem, a co je nejdůležitější - je téměř neviditelné!

Tato technologie skýtá možnosti jednoduše vlasy melírovat, aniž bychom museli svoje vlastní vlasy odbarvovat či jinak chemicky upravovat.

K prodlužování vlasů HAIR TALK používáme přírodní indický vlas nejvyšší kvality, který je velmi podobný evropskému. Je nabízený ve 20-ti barvách a v délkách 25 cm a 40 cm. Na objednávku jsou dostupné i délky 45, 50, 55, 60 cm. Pásky jsou široké 4 cm a jejich lepící strana je medicínsky testovaná, je protialergická a na pokožku působí příznivě. Důležité také je, že přichytávání pásků se realizuje na vlasech a nemá bezprostřední styk s pokožkou. Tyto pásky se po 2 – 3 měsících jednoduše stáhnou a opět se založí v místě u hlavy. Pásky jsou znovu použitelné.

Pro domácí ošetření vlasů klientka používá doporučenou kosmetiku HAIR TALK. Speciálně vyvinutá kosmetika pro úpravu ustřiženého (mrtvého) vlasu, prodlužuje životnost ustřiženého vlasu, dodává elastické, hydratační látky a lesk.

 

www.hairtalk.cz/

 

 

Diskusní téma: Prodlužování vlasů

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek

 

PS
Hair & visage studio

Kadeřnictví-Vizážistika

 

 

Kontakt

PShair&visage studio Vítězná,15
36001 Karlovy Vary
Vlasy-vizáž
Petra 607855491
Vlasy
Pája 722179260
Gelové nehty
Pavlína 777915255

https://www.facebook.com/PS-hair-visage-studio-139834026065909/about/

pshair@seznam.cz